Тел:
+380501976869 (Viber)
+380332708572
+380501976869
+380506167200
+380505127205

    Email:
memorialem@gmail.com
vikna1970@gmail.com
    

Про нас

   Дуже приємно, що Ви завітали на нашу web сторінку. Це значить, що Ви  потребуєте нашої допомоги. Наша компанія  «Пам’ять» більше 15 років працює на ринку з надання послуг по виготовленню, встановленню, реставрації пам’ятників та надгробних плит з каменю і мармурової крихти.  Основним видом діяльності нашої компанії є виготовлення надмогильних пам’ятників. Проте Ви можете замовити у нас нашу бруківку під облаштування навколопам’ятникового місця. Також ми виготовляємо шлакоблоки, сходи і лавки .      Виготовлення пам’ятників включає весь комплекс послуг: від замовлення – до його встановлення на цвинтарі. Оцінити Ви зможете  самі, переглянувши наші роботи, а також відвідавши нашу майстерню, де Вас завжди вислухають і дадуть слушну пораду.

Ми також виготовляємо і встановлюємо

Стільниці з каменю

Стільниці з натурального каменю

Стільниці з натурального каменю завжди будуть виглядати благородно і розкішно. Адже такі стільниці завжди будуть відрізнятися одна від одної, оскільки двох однакових плит в природі знайти неможливо. Головні характеристики таких робочих поверхонь - стабільність, довговічність, несприйнятливість до зношування та механічних пошкоджень.

СТОЛ ИЗ НАТУРАЛЬНОГО КАМНЯ

СТІЛ З НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЮ

Предмети меблів, виконані з природних матеріалів, практично вічні. Столу з натурального каменю не страшна волога, наприклад, на гранітній поверхні можна різати ножем продукти і ставити на неї гарячий посуд. Крім того, мати такі предмети меблів вдома дуже престижно. Вони ексклюзивні, красиві і прості в догляді.

Підставки камінь

ПІДСТАВКИ З КАМЕНЮ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Помічено, що натуральний камінь прекрасно поєднується з живими і неживими предметами. Так, він чудово гармонує з різними металевими і кованими виробами, що можна вдало використовувати при облаштуванні вітальні або холу. Оригінально можна обіграти поєднання каменю, квітів і води в інтер'єрі. Вони чудово доповнюють один одного.

Підвіконня з натурального каменю

Підвіконня з натурального каменю

У кожній квартирі, будинку, нежитловому приміщенні, офісі є підвіконня. Цей елемент не особливо помітний на загальному фоні, але вкрай необхідний. Наша компанія "Пам'ять" пропонує виготовлення підвіконь з природного каменю, які завжди виглядають дуже вишукано.

Пам'ятники і надгробки з каменю і марм крихти.

СХОДИ

Сходи нашого виготовлення характеризуються надійністю і довгим терміном експлуатації, який обчислюється століттями. Кам'яна плита стійка до холоду і різких перепадів температур, не піддається впливу опадів і механічних пошкоджень.

Пам'ятники і надгробки з каменю і марм крихти.

БЛОКИ

Шлакоблоком називається будівельний матеріал, зроблений із спеціальної бетонної суміші шляхом вібропресування. Будівлі з даного матеріалу виходять теплими, процес будівництва досить простий і не займає багато часу. Ми виготовляємо як пустотіли, так і повнотіли. Повнотілі шлакоблоки найчастіше використовуються для зовнішнього облицювання й фундаментів, тому що вони мають відмінні міцні характеристики.

Лавки

ЛАВКИ

Двори приватних та багатоповерхових будинків, а також сквери, парки та алеї обладнуються лавками. Наші конструкції в першу чергу призначаються для відпочинку та комфортного проведення часу людини на свіжому повітрі. Крім того, лавка є своєрідною прикрасою ландшафту, того місця, де вона встановлена.

Контакти

memorialem@gmail.com    

vikna1970@gmail.com    

+380501976869 (Viber)
+380332708572
+380501976869
+380506167200
+380505127205

Наша адреса
Вул. Перемоги 51, с. Полонка. Луцький район, Волинськаобласть.